Logo

Millet ittifakı Gemlik'te bozuldu! Bıyıklı İYİ Parti'den aday

28 Aralık 2018, 17:27

İYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, Bursa İl Başkanı Yahya Bahadır ve İlçe Başkanı Birol Mumcu Gemlik’te Belediye Başkan Adayı olarak Adnan Bıyıklı’yı açıkladı.

İYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu Gemlik’i alacaklarını belirtirken, Gemlik adayının Adnan Bıyıklı olduğunun bir ittifak olacaksa adayının Adnan Bıyıklı olacağını olmayacaksa da herkesin kendi yoluna gideceğini belirtti.

İYİ Parti’nin yeni kurulan bir parti olduğunu belirten İYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu yaptığı açıklamada Türkiye geneli ittifak görüşmelerinin süreceğini ifade ederken, Gemlik’te de bir ittifak olacaksa adayın Adnan Bıyıklı olacağını vurguladı. Gemlik’te Adnan Bıyıklı ile seçimi kazanacaklarına inandıklarını söyledi.

Adnan Bıyıklı’da adaylık için teşekkür ederek, Gemlik için mücadele edeceklerini ve Gemlik’i bir sahil kasabası olarak düşündüklerini ve bununla ilgili çalışmalar yapacaklarını ifade ederken, bunun hak, hukuk ve adalet mücadelesi olduğunu vurguladı. Gemlik için çalışacaklarını da söyleyen Bıyıklı, “Ben Belediye Başkan Adayı olduğum zaman parti rozetimi çıkarttım. Belediyelerin partisi olmaz. Biz herkesten görüş alan bir belediye olacağız” diyerek sözlerini tamİamladı

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Yahya Bahadır ise Adnan Bıyıklı’yla seçimlerini alacaklarını inancının tam olduğunu belirtirken, “Bir dahaki toplantıya inşallah belediyenin anahtarını almak için geleceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir