Logo

Komşu'dan Zafer Işık'a ziyaret

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve Başkan Yardımcısı Tarık Erdem AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık'ı makamında ziyaret etti.

9 Temmuz 2018, 20:00

 

Yeni yatırım programlarının görüşmeleri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yemin törenine katılmak üzere başkent Ankara’ya giden Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, bölge milletvekili Zafer Işık’ı da makamında ziyaret etti.

Bu dönem TBMM’ye seçilen ve önceki gün yemin ederek görevine başlayan Zafer Işık’ı makamında ziyaret eden Çağlayan, ‘Hayırlı olsun’ dileğinde bulundu. Ziyarette Çağlayan’a Başkan yardımcısı Tarık Erdem ve Özel Kalem Müdürü Celil Koç da eşlik etti. Çağlayan ve beraberindekiler, Milletvekili Işık ile çalışma ofisindeki ilk buluşmasında bölgenin önemli çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

“Birlikte yapacağımız çalışmaları değerlendirdik”

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve Başkan Yardımcısı Tarık Erdem teşekkür eden AK Parti Bursa 2.Bölge Milletvekili Zafer Işık Orhangazi ve bölge üzerine görüşmeler yaptıklarını ifade etti. birlikte yapacakları çalışmaları da değerlendirdiklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir