Logo

İYİ Parti'de Lale Kılıç'ta aday adayı

3 Aralık 2018, 20:07

İYİ Parti Gemlik Belediye Başkan Adaylığı için son başvurusunu yapan ve parti içi muhalefetin aday adayı Lale Kılıç oldu.

İYİ Parti’de adaylık süreci devam ederken parti içi muhalefetin kendi aday adayını çıkarttı.İl Başkanlığı’nda yapılan basın toplantısına. İl Başkanı Yahya Bahadır’ın da katıldığı tanıtım toplantısına geçmiş dönemde parti içindeki görevlerinden istifa etmiş birçok ismin yanı sıra, Gemlikli vatandaşlar katıldı.

İYİ Parti Gemlik Belediye Başkan Aday Adayı Lale Kılıç eski Gemlik’i çok özlediğini belirten konuşmasında Belediye Başkanı olduğunda Gemlik için çalışacağını ifade ederek, vatandaşlarla beraber yönetme vurgusu yaptı. Eski Gemlik’i de özlediğini ve iyi bir planlama ile özlenen Gemlik için elinden geleni yapmaya söz verdi. Çevre yolunun Gemlik esnafını olumsuz etkilediğinin de altını çizen Kılıç, “Bu konu hakkında projelerimi gündeme taşıyacağım” dedi.

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Yahya Bahadır ise, 24 Haziran seçimlerini başarıyla atlatan İYİ Parti yerel yönetimlerde gördüğümüz teveccüh bizlere gurur verdi. Her ilçede ve Büyükşehir’de birden fazla aday adayımızın olması seçimler için İYİ bir işarettir. Bu ülke için, Bursa için başarılı olmak zorundayız. Çözümsüzlükten bunalan halkımız bu sefer tercihini İYİ Parti’den yana kullanacağına gönülden inanıyorum” dedi.

Kılıç’ın aday adaylığı başvurusunu neden Gemlik İlçe Başkanlığı’na yapmadığı kafalarda soru işaretleri oluştursa da İYİ Parti’de Adnan Bıyıklı, Demet Celayir ardından 3. Aday adayı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir