Logo

İşsiz adam yılbaşı gecesi canına kıydı

1 Ocak 2019, 01:27

2018’in son saatlerinde Gemlik’in Küçük Kumla mahallesi’nde meydana gelen olayda 6 aydır işsiz olduğu öğrenilen Halim E.(43) canına kıydı.

Küçük Kumla mahallesi 2. Menekşe sokakta meydana gelen olayda uzun süredir işsiz olduğu öğrenilen Halim E evde kimsenin bulanmadığı sırada kendini asarak intihar ettiği ve olaydan birkaç saat önce ise yakınlarıyla irtibat kurup helallik istediği öğrenildi.

Halim E’nin helallik istemesinden şüphelenen yakınları eve gelince acı manzarayla karşılaştı 112 acil sağlık ve polis ekiplerine bildirilen olayda sağlık ekipleri ilk müdahalesinde Halim E’den bir hayat belirtisi alamadı ve öldüğünü tespit etti.  İntihar eden adamın kesin ölüm sebebinin öğrenilmesi için cenazesi savcı incelemesi ardından Bursa Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı

Canına kıyan Halim E.  ‘nin daha önce bir lojistik firmasında çalıştığı ve sektörde yaşanan daralma sonucu işsiz kaldığını ve uzun süredir iş bulamanın kendisini olumsuz etkilediği arkadaşları tarafından ifade edilirken, Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir