Logo

Gemlik’te yangın

6 Ocak 2019, 22:10

Gemlik’te bulunan beş katlı bir apartmanın çatı katında yangın meydana geldi. Yangında herhangi bir can kaybı yaşanmazken, yanan çatı katı kullanılamaz hale geldi

Yangın, 21.00 sularında Gemlik Eşref Dinçer Mahallesi Derya Sokak’ta meydana geldi. Beş katlı apartmanın çatı katının yandığını gören çevre sakinleri itfaiye ekiplerine haber verdi. İtfaiye ekipleri yangına beş araçla müdahale ederken, yan binalara ise sıçramasını engelledi. Vatandaşlar yangında korku dolu anlar yaşarken Polis ekipleri ise çevrede geniş güvenlik önlemi aldı.

Yangının çıkış nedeni ile ilgili soruşturma devam ediyor.

OLAY VİDEOSU

Gemlik'te yangın

Gemlik’te bulunan beş katlı bir apartmanın çatı katında yangın meydana geldi. Yangında herhangi bir can kaybı yaşanmazken, yanan çatı katı kullanılamaz hale geldiYangın, 21.00 sularında Gemlik Eşref Dinçer Mahallesi Derya Sokak’ta meydana geldi. Beş katlı apartmanın çatı katının yandığını gören çevre sakinleri itfaiye ekiplerine haber verdi. İtfaiye ekipleri yangına beş araçla müdahale ederken, yan binalara ise sıçramasını engelledi. Vatandaşlar yangında korku dolu anlar yaşarken Polis ekipleri ise çevrede geniş güvenlik önlemi aldı.Yangının çıkış nedeni ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Bizim Gemlik paylaştı: 6 Ocak 2019 Pazar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir